Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА
Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).
Продаж світлих нафтопродуктів і газу для автомобілів становив 1567 млн.грн.
Більше третини (37%) склав продаж бензину моторного, 33% – пропану і бутану скраплених. На продаж газойлів (палива дизельного) та газу природного скрапленого або в газоподібному стані (метану) припало, відповідно, 27% та 3%.
В обсязі реалізованого бензину в натуральному вираженні половина припадала на продаж бензину марки А-95, 49% – А-92.
Проти 2019 р. на 48% збільшився продаж у натуральному вираженні газойлів (палива дизельного), на 27% – пропану і бутану скрапленого, на 12% – бензину моторного.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.