Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції за 2020р. в області становив 105,2%, в Україні – 105%.
За 2020 рік на споживчому ринку області зростання цін на продукти харчування та безалкогольні напої становило 4%. При цьому найбільше (на 54,6% та 35,5% відповідно) подорожчали цукор та яйця, на 11–22,2% – макаронні вироби, олія соняшникова, продукти переробки зернових.
На 2,1–8,3% зросли ціни на безалкогольні напої, сири, кисломолочну продукцію, рис, хліб, яловичину, фрукти. Водночас овочі стали дешевшими на 11,3%, сало – на 10,6%, м'ясо птиці – на 5,8%, свинина – на 4,5%.
Тютюнові вироби подорожчали на 20,3%.
Ціни (тарифи) на природний газ збільшилися на 61,1%.
Проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті став дорожчим на на 1,7%, проте паливо та мастила знизилися в ціні на 17,7%.
Вартість місцевого телефонного зв'язку зросла на 17%, поштових послуг – на 12,5%, Інтернету – на 11,6%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.