На Чернігівщині за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім податковою анульовано 15 ліцензій
Податківці Чернігівської області протягом 9 місяців поточного року провели 156 перевірок оптово-роздрібних торговельних мереж, які здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів. За результатом перевірок виявлено 194 порушення чинного законодавства, що регулює обіг алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Серед яких найпоширенішими, є: зберігання та реалізація алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, або без марок - 85 випадків, реалізації алкогольних напоїв за цінами нижчими за мінімально встановлені - 51 випадок.
За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 15 ліцензій. Порушники оштрафовані на 122,4 тис. грн..
Загалом протягом 9 місяців поточного року анульовано 47 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
У цілому за порушення вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" за січень-вересень 2012 року податківцями області прийнято 166 рішень про застосування фінансових санкцій на загальну суму 608,45 тис.грн., до бюджету забезпечено надходження в сумі 505,86 тис. грн.
За метеріалами Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.