Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 17:42:39

Думка платників податків

09.11.2011   13:57Агенцiя

Діяльність податкової служби завжди є прозорою для платників податків. Підтвердженням тому є значна робота міських податківців, що проводиться у напрямку вивчення громадської думки.

На сучасному етапі податкової реформи одним із головних напрямків діяльності державної податкової служби є формування високої податкової культури громадян, утвердження у суспільстві ідеології добровільної сплати податків та партнерських стосунків між державою та суб’єктами господарювання.

Працівниками відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові щокварталу проводиться соцопитування платників податків щодо ставлення до податкової системи шляхом анкетування. Анкети розповсюджувалися на семінарах, засіданнях “круглого столу”, консультаціях.

У черговому такому заході взяли участь понад 819 респондентів, серед яких були громадяни різних вікових категорій від 16 до 60 років.

Результати аналізу свідчать, що переважна більшість мешканців міста (91%) оцінюють діяльність органів державної податкової служби як добру і лише 9% як задовільну.

Участь у опитуванні громадської думки щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби взяли, переважно, підприємці, керівники організацій та установ, працівники бюджетної сфери, студенти та пенсіонери.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.