Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:27:01

Думка платників податків

09.11.2011   13:57Агенцiя

Діяльність податкової служби завжди є прозорою для платників податків. Підтвердженням тому є значна робота міських податківців, що проводиться у напрямку вивчення громадської думки.

На сучасному етапі податкової реформи одним із головних напрямків діяльності державної податкової служби є формування високої податкової культури громадян, утвердження у суспільстві ідеології добровільної сплати податків та партнерських стосунків між державою та суб’єктами господарювання.

Працівниками відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові щокварталу проводиться соцопитування платників податків щодо ставлення до податкової системи шляхом анкетування. Анкети розповсюджувалися на семінарах, засіданнях “круглого столу”, консультаціях.

У черговому такому заході взяли участь понад 819 респондентів, серед яких були громадяни різних вікових категорій від 16 до 60 років.

Результати аналізу свідчать, що переважна більшість мешканців міста (91%) оцінюють діяльність органів державної податкової служби як добру і лише 9% як задовільну.

Участь у опитуванні громадської думки щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби взяли, переважно, підприємці, керівники організацій та установ, працівники бюджетної сфери, студенти та пенсіонери.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.