Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 березня, 14:59:48

На ринку автоперевезень

09.11.2011   09:58Агенцiя

Наведення порядку на обласному ринку автоперевезень є одним з пріоритетних напрямків у роботі відповідних підрозділів податкової служби області. Широкомасштабна роз’яснювальна робота, на жаль, не завжди пробуджує свідомість. Доводиться вдаватися і до контрольно-перевірочної роботи.

З початку року підрозділами податкового контролю юридичних осіб області проведено 21 перевірку суб’єктів господарювання, які надають послуги по перевезенню пасажирів. Під час кожної перевірки виявлені порушення податкового законодавства. Порушників оштрафовано на загальну суму майже 9 тисяч гривень.

При перевірці транспортного засобу, який належить одному з підприємців обласного центру, встановлено що при здійсненні розрахункової операції не застосовувались книга обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки. Це є порушенням Закону України “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

За результатами перевірки порушника притягнуто до відповідальності, йому доведеться сплатити 340 гривень штрафних санкцій.

До речі, це найпоширеніше порушення.

 
Відділ масово-роз’яснюваальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини