Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 18:10:43

1 мільярд 857 мільйонів перераховано Чернігівською митницею до Держбюджету протягом 9 місяців 2012 року

11.10.2012   12:34

За 9 місяців 2012 року Чернігівською митницею до Державного бюджету України перераховано 1 857 210,9 тис.грн. Про це повідомив начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов.

Порівняно з  відповідним періодом 2011 року митницею перераховано на  524 111,2 тис.грн. або на 39,3% більше.
 
Станом на початок жовтня в зоні діяльності Чернігівської митниці перебувало на обліку  659 суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, з яких з початку року фактично здійснювало зовнішньоекономічну діяльність 419 суб'єктів, що становить 64 % від їх загальної кількості.
 
Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку  року   складає 9 958,83 млн. грн., з них експорт складає 2 536,66 млн. грн. та імпорт - 7 422,17 млн. грн.
 
Протягом 2012 року, у порівнянні з минулим роком, обсяги загального імпорту за вартісними показниками збільшилися на 27%, тобто на 1 583,92 млн. грн., за ваговими - на 19%, тобто на 106,40 тис. тонн. Найбільшу питому вагу у загальному товарообігу імпорту становлять: нафта та нафтопродукти; тютюн та тютюнові вироби; папір і картон та вироби з паперової маси, паперу або картону.
 
На ряду збільшення загальних обсягів імпортних операцій, протягом звітного періоду, також спостерігається тенденція збільшення обсягів загального експорту на 4%, тобто на 100,12 млн. грн. за вартісними показниками та зменшення обсягів за ваговими показниками  на 2%, тобто на 7 тис. тонн.  Основу експорту товарів складають: папір і картон та вироби з паперової маси, паперу або картону; тютюн та тютюнові вироби.
 
За 9 місяців митницею порушено 14 кримінальних справ, з яких: 12 - за фактами контрабанди наркотичних речовин, 2 - вибухових речовин та зброї, виявлено та припинено 545 порушень митного законодавства на суму 13,3 тис. грн. 


 

Останні новини Чернігівщини

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці?

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці? 11:35

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.