Чернігівські аграрії на всеукраїнській конференції в столиці
Сьогодні в Києві проходить звітна конференція Аграрного союзу України, в якій бере участь делегація сільгоспвиробників з Чернігівщини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.
На конференції обговорюватиметься звіт про діяльність Аграрного союзу потягом двох останніх років, а також низка заходів щодо посилення впливу даної самоврядної організації на стан справ у сільському господарстві.
Від чернігівської делегації, в яку увійшли сільгоспвиробники з більшості районів області, на заході виступатиме директор СТОВ “Інтер” Ічнянського району Михайло Бондар. З метою донести спільну думку аграрного активу Чернігівщини щодо проблем сільгоспвиробників. Зокрема, аграрії регіону виступають за активізацію таких державних програм допомоги селу, як компенсації сільгоспвиробникам відсотків по кредитах та дотації на розвиток тваринництва.
Крім того, аграрії зони Полісся, до якої належить більшість районів Чернігівщини, поставлені у нерівні умови з хліборобами інших природнокліматичних зон. Врожайність тут через якість землі і клімат значно гірша. Тому вирівняти умови господарювання можна було б за рахунок прийняття закону, що надав би Поліській зоні окремий статус.
Агровиробники регіону сподіваються, що більшість думок, озвучених на конференції Аграрного союзу, будуть систематизовані та донесені до владних інституцій, які приймають рішення в царині аграрного виробництва.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.