Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 14:22:06

Чернігівські аграрії на всеукраїнській конференції в столиці

11.10.2012   11:25Агенцiя

Сьогодні в Києві проходить звітна конференція Аграрного союзу України, в якій бере участь делегація сільгоспвиробників з Чернігівщини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

На конференції обговорюватиметься звіт про діяльність Аграрного союзу потягом двох останніх років, а також низка заходів щодо посилення впливу даної самоврядної організації на стан справ у сільському господарстві.

Від чернігівської делегації, в яку увійшли сільгоспвиробники з більшості районів області, на заході виступатиме директор СТОВ “Інтер” Ічнянського району Михайло Бондар. З метою донести спільну думку аграрного активу Чернігівщини щодо проблем сільгоспвиробників. Зокрема, аграрії регіону виступають за активізацію таких державних програм допомоги селу, як компенсації сільгоспвиробникам відсотків по кредитах та дотації на розвиток тваринництва.

Крім того, аграрії зони Полісся, до якої належить більшість районів Чернігівщини, поставлені у нерівні умови з хліборобами інших природнокліматичних зон. Врожайність тут через якість землі і клімат значно гірша. Тому вирівняти умови господарювання можна було б за рахунок прийняття закону, що надав би Поліській зоні окремий статус.

Агровиробники регіону сподіваються, що більшість думок, озвучених на конференції Аграрного союзу, будуть систематизовані та донесені до владних інституцій, які приймають рішення в царині аграрного виробництва.

Останні новини Чернігівщини

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

 Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:57

Вчора близько 14-ї години до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу селища Седнів Чернігівського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

17 червня: цей день в Україні і світі

17 червня: цей день в Україні і світі 09:49

ДЕНЬ 845 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 845 RUSSIAN AGRESSION

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини