Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 17:02:01

Скорочення податкового боргу – на часі

09.11.2011   08:10

8 листопада заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус провела засідання обласної робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

На нараду були запрошені керівники установ, організацій, підприємств міст Чернігова та Ніжина, які допустили заборгованість перед бюджетом. Мета зустрічі – з’ясувати причини утворення боргу та визначити можливі шляхи його погашення. Адже самостійна сплата поточних грошових зобов’язань платниками податків, скоріше погашення податкового боргу, дозволить уникнути застосування фіскальних заходів внаслідок невиконання вимог податкового законодавства України

Як зазначив заступник голови комісії з проведення реорганізації, заступник голови ДПА в Чернігівській області Олександр Зінченко, аналізуючи ситуацію в області, сума податкового боргу станом на 01.11.2011 року становить 197,4 млн. грн. і є однією з найнижчих по Україні. В той же час для області така сума боргу перед бюджетами становить величину, над якою потрібно предметно працювати, щоб не допустити зростання.

За його словами, податкові органи наполегливо працюють над зменшенням боргу до початку року, сума якого за 10 місяців зменшена на 3,7 млн. грн. Сума боргу до Державного бюджету станом на 1 листопада склала 167,2 млн. грн. і зменшена до початку року на 9,2 млн. грн. У той же час по області є декілька сотень платників податків–юридичних осіб, керівники яких не своєчасно сплачують податкові зобов’язання.

Присутні на засіданні керівники підприємств-боржників розповіли про проблеми, які існують на підприємствах, пояснили причини їх виникнення, окреслили перспективи погашення боргу. В цілому вони запевнили робочу групу, що в листопаді – грудні планують погасити борги.

„Скорочення податкового боргу було, є і буде актуальним завданням, від якого в певній мірі залежить наповнення бюджетів усіх рівнів”, – наголосила, підсумовуючи засідання Наталія Білоус.

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.