Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 червня, 06:25:52

Щодо діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області

10.10.2012   09:25Агенцiя

Щодо діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 9 місяців 2012 року.


Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Упродовж 9 місяців 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об'єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.

З початку 2012 року (станом на 01.10.2012 р.) у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

- видано 14 дозволів на виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у наданні дозволів на виконання будівельних робіт на 2 об'єкти будівництва IV-V категорій складності;

- зареєстровано 661 декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 64 декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;

- зареєстровано 924 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 23 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;

- видано 4 сертифікати на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у видачі сертифікату на будівництво 1 об'єкта IV категорії складності;

- зареєстровано 646 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;
- повернуто на доопрацювання 22 декларації про готовність об'єктів до експлуатації;

- зареєстровано 819 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель;
- відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 7 об'єктів.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за 9 місяців 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів - 234 планових, 1222 позапланових, за результатами яких видано 78 приписів, накладено 992 штрафи загальною сумою 1 140 825 гривень.

Робота зі зверненнями громадян та організацій.
За 9 місяців 2012 року надійшло поштою 1680 кореспонденцій, з них - 196 - звернення громадян, 24 звернення надійшло на особистому прийомі.

Щодо діяльності у сфері житлово-комунального господарства

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 9 місяців 2012 року проведено 102 перевірки за дотриманням суб'єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у сфері житлово-комунального господарства, з них 5 позапланових перевірок, 97 планових перевірок.
За результатами перевірок за 9 місяців 2012 року суб'єктам господарювання Інспекцією надано 101 припис. З них 97 відповідно до актів планових перевірок та 4 відповідно до актів позапланових перевірок. Стан виконання приписів 85,2%. По дванадцяти приписах ще не вийшов термін усунення порушень, та по трьох приписах Інспекцією надано подовження терміну усунення виявлених порушень.
Протягом 9 місяців 2012 р. до Інспекції надійшло 269 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 22 звернення громадян, 214 листи від організацій та підприємств, 33 доручення Держархбудінспекції України.


 

Останні новини Чернігівщини

Викрадення майна на 1,4 млн грн: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо організованої злочинної групи крадіїв 13:47

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організатора злочинної групи.

Міська рада затвердила рішення, яке є ще одним кроком у напрямку будівництва житла для власників пошкоджених осель 13:46

23 голосами обранці під час 32-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання підтримали рішення "Про затвердження комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу".

В Чернігові поліцейські викрили роздрібного наркоторговця, який збував психотропні речовини шляхом «закладок» 13:44

Оперативники підрозділу по боротьбі з наркозлочинністю карного розшуку поліції Чернігівщини спільно з поліцейськими Чернігівського райуправління затримали 23-річного мешканця Чернігова після чергової партії забороненого «товару».

Піротехніки Чернігівщини вилучили 6 вибухонебезпечних предметів сучасної війни

Піротехніки Чернігівщини вилучили 6 вибухонебезпечних предметів сучасної війни 13:42

Учора, 1 червня, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області відпрацювали 3 звернення та вилучили 6 вибухонебезпечних предметів.

Екскурсія до зоопарку, розваги та смаколики: профспілка поліції Чернігівщини організувала для дітей незабутнє свято 13:39

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції влаштувала свято для дітлахів колег-спілчан. Малеча весело та активно провела дозвілля у Менському зоопарку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини