Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 13:13:01

Між Сновськом та Березним відремонтують більше 20 км дороги

09.10.2020   20:01Агенцiя

Ще 9,9 км по цьому маршруту (Р-83 - під'їзд до смт Березна) відновлюємо цьогоріч. Вже повністю готова відремонтована ділянка між Рогізками та Кучинівкою Сновського району. Її протяжність 11,5 км.

Нині підрядна організація приступила до ремонту ще двох ділянок на під'їзді до смт Березна Менського району загальною протяжністю 9,9 км.
 
Розпочато влаштування вирівнюючого шару покриття. Водночас проводяться роботи з фрезерування старого відпрацьованого шару дорожнього одягу, зрізання чагарників. Підрядник - ТОВ "ШБУ №14".
 
Дана ділянка автодороги дороги Р-83.Під'їзд до смт. Березна - IV категорії, має асфальтобетонне та чорно-щебеневе покриття. Ремонт тривалий час не проводився, нині спостерігаються такі дефекти покриття, як колійність, великі ділянки пучиноутворення, сліди неодноразового ямкового ремонту, викривлення поперечного профілю, місцями суцільні сітки тріщин. Все це негативно впливає на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду. Інтенсивність руху автомобільного транспорту по цій ділянці складає понад півтори тисячі авто на добу.

 

 

Під'їзд до смт Березна поєднує міжнародну трасу М-01, національні автодороги Н-27, Н-28 та регіональну Р-65. Є перепускним маршрутом руху між міжнародними автомобільними КПП "Сеньківка", "Миколаївка", "Грем'яч", та рядом міжнародних залізничних контрольних пунктів пропуску, в тому числі КПП "Сновськ". З'єднує ряд адміністративних центрів - обласний і районні. Входить до державного туристичного маршруту "Намисто Славутича", забезпечує міжнародний автомобільний туризм. Також є соціально важливим об'єктом - шкільний маршрут і маршрут екстреної медичної допомоги.

 

За програмою президента України #Велике_будівництво у 2020 році у Чернігівській області ремонтними роботами планується охопити 196 км державних доріг.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини