Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 12:43:28

Житловий фонд Чернігівської області. ДОКУМЕНТ

20.07.2020   11:41Агенцiя

На 1 січня 2020 р. житловий фонд Чернігівської області, за оцінкою Держстату, налічував 30,7 млн.м2 загальної площі, майже половина якої – сільське житло.

У середньому на одного жителя області припадало 31,2 м2 загальної площі (у міських поселеннях –  24,7 м2, у сільській місцевості – 43,3 м2).

Житловий фонд області налічував 568,7 тис. квартир, серед них найбільше – двокімнатних (40,2%).

Якість житла визначається наявністю різних видів благоустрою, рівень обладнання якими становив: газом – 80,4% загальної площі, центральним опаленням – 34,3%, опаленням від індивідуальних установок – 23,1%, водопроводом – 44,6%, каналізацією – 41,9%, гарячим водопостачанням – 34,3%.

На початок року у ветхому стані перебувало 1138 житлових будинків загальною площею 57,7 тис. м2, в аварійному – 378 будинків загальною площею 23,5 тис. м2. У них зареєстровано, відповідно, 938 та 305 жителів.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression