Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 05:57:11

Зустріч підприємців з податківцями під гаслом "Від фіскального органу до сервісної служби"

28.09.2012   15:54Агенцiя

Сьогодні податківці намагаються бути для підприємців надійними партнерами, з якими можна налагоджувати конструктивну співпрацю.

Заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич провела засідання «круглого столу» з представниками малого та середнього бізнесу.

Мета зустрічі - підвищення ефективності організації роботи щодо наповнення бюджету, удосконалення норм чинного  податкового законодавства, забезпечення надання інформації щодо виявлених  прогалин у чинних законодавчих, інших нормативно-правових актах та пропозицій для ініціювання внесення до них відповідних змін.

Основною стрічкою заходу було –  подання звітності засобами телекомунікаційного  зв’язку малим бізнесом, тобто  ФОП.

Відкриваючи зустріч  Лариса Сич озвучила переваги подання електронної звітності. А це і можливість заповнювати звітність без помилок, надавати звітність завжди за актуальними формами, також дозволить платникові податків завжди бути у курсі змін податкового законодавства. Вірогідність появи технічних помилок на стадії введення інформації у даному випадку зводиться до нуля, до того ж на практиці камеральна податкова перевірка такої звітності проходить у коротші терміни у порівнянні з «паперовими побратимами»; система надання податкової звітності в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв'язку захищає інформацію,

На сьогоднішній день у ДПІ м. Чернігові ДПС 99% платників ПДВ подають звітність в електронному вигляді.

При ДПІ у м. Чернігові  діє сектор реєстрації користувачів сертифікації ключів ІДД ДПС, надає послуги електронного цифрового підпису з безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів. Реєстрація користувачів з понеділка по четвер з 9-00 до 19-30, у п’ятницю до 18-15, без перерви за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. №14, телефон за довідками 774927, а також необхідну інформацію розміщено на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

За час роботи сектор зареєстрував та надав послуги понад 2 тис. клієнтів та сформував 3,5 тис. посилених сертифікатів. Найбільшим попитом сервіс користується у фізичних осіб – підприємців ( що складає 65%).

Зустріч пройшла у  невимушеній, продуктивній обстановці під гаслом «Від фіскального органу до сервісної служби».

ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.