Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 11:46:47

На Чернігівщині переважали енергетичні матеріали, шини та камери гумові, добрива та сполуки азотні, кукурудза, вантажні автомобілі

27.09.2012   15:44

За даними державних статистичних спостережень, оптові підприємства області в І півріччі 2012 р. поставили товарів на 3153 млн.грн.

Значна частка (80%) в оптовому товарообороті припадала на непродовольчі товари, яких було реалізовано на 2516 млн.грн. У продажу переважали енергетичні матеріали, шини та камери гумові, добрива та сполуки азотні, кукурудза, вантажні автомобілі. 

Продовольчих товарів було реалізовано на 637 млн.грн. Серед них домінували продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, пиво, цукор, олії рослинні, води мінеральні та напої безалкогольні, соки фруктові та овочеві, кава, борошно.

Майже дві третини оптового товарообороту області формували товари вітчизняного виробництва, у тому числі частка продовольчих товарів виробництва України становила 93%, непродовольчих - 55%.

На 1 липня 2012 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 490 млн.грн., при цьому переважали запаси непродовольчих товарів (80%).

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини