Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 01:53:55

На зустріч платникам податків

25.09.2012   13:22Агенцiя

Поняття “податковий сервіс” це передусім якість, зручність, швидкість, доступність, комфортність для платників і, звичайно, відкритість перед ними. І це не абстрактне поняття, а цілком конкретний набір послуг, уже сьогодні доступних платникам податків – такою була тема проведення брифінгу з заступником начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Ларисою Сич.

“Перший крок податківцями вже зроблено. Податкова служба України, перебуваючи на шляху реформування роботи з платниками податків, широко використовує досвід країн, що вже пройшли цей шлях. Одним із завдань, які виконуються ДПС України, є впровадження електронного контролю за обігом ПДВ шляхом залучення платників податків до подання податкової звітності та реєстрів податкових накладних у електронному вигляді”, – поінформувала Л.Г.Сич.

Електронна податкова звітність запроваджується з метою полегшення роботи бухгалтерів підприємств та ФОП. Для налагодження електронного звітування потрібен лише комп’ютер, відповідне програмне забезпечення та вихід у мережу Інтернет.

Можливість подання звітності в електронному вигляді суттєво спрощує співпрацю платників податку та податківців. Програмне забезпечення електронної звітності автоматично виконує чимало спеціальних розрахунків, самостійно визначає допущені неточності, дає підказки щодо заповнення того чи іншого показника податкової звітності тощо.

На сьогоднішній день у ДПІ у м. Чернігові ДПС 99% платників ПДВ та 60% платників податку на прибуток подають звітність в електронному вигляді. “А це означає, що переваги електронного сервісу для платників податків є важливим чинником підвищення рівня адміністрування податків”, – зауважила податківець.

Для зручності при ДПІ у м. Чернігові ДПС діє Центр видачі безкоштовних сертифікаційних електронних ключів.

Працюють співробітники сектору кожен день з 9-00 до 20-00, у п’ятницю до 18-15, за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. №14, телефон за довідками 774927, необхідна інформація розміщена на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.