Зовнішня торгівля товарами з країнами Азії у січні-липні 2012 року. ДОВІДКА
У січні-липні 2012 р. зовнішньоторговельні операції товарами Чернігівщина здійснювала з 31 країною Азії.

Зовнішньоторговельний оборот товарами з країнами азіатського регіону формував майже 15% загального обороту області.
У січні-липні п.р. обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами з країнами Азії становив 49 млн.дол.США, імпорту - 36 млн.дол.США, що більше січня-липня 2011р., відповідно, на 14% та на 15%. Перевищення експорту над імпортом визначило позитивне сальдо (13 млн.дол.США).
Вагома частка (81%) товарів експортувалася до Туреччини, Грузії, Японії, Китаю, Південної Кореї, Сирійської Арабської Республіки та Ірану. Найбільшим попитом користувалися такі товари, як зернові культури, деревина й вироби з неї, тютюнові вироби, молочні продукти.
В імпорті з країн Азії 85% займали товари з Індії, Китаю, Японії та Туреччини. Це переважно тютюн, синтетичні штапельні волокна, котли, машини, нитки синтетичні або штучні.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.