Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 10:27:02

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

01.04.2020   11:14Агенцiя

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Середня заробітна плата штатних працівників за видами економічної діяльності у лютому перевищила на 17,2% аналогічний показник лютого минулого року та на 0,7% – січня цього року і становила 8540 гривень (всеукраїнський показник – 10847 гривень).

Такий рівень заробітної плати в 1,8 разу вищий відносно мінімальної зарплати та у 4,1 разу – рівня забезпечення прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи (2102 гривні).

Станом на 1 березня цього року 18 підприємств області заборгували заробітної плати на 14,4 мільйона гривень. Однак, упродовж березня борги скорочено на 1,4 мільйона гривень, із переліку боржників вибули 4 суб’єкти господарювання.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

Службова недбалість при реєстрації права власності на майновий комплекс зі збитками понад 55,5 млн грн – підозрюється державна реєстраторка 10:09

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру державній реєстраторці ЦНАПу Чернігівської міської ради у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки інтересам юридичної особи (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про організацію в області пасажирських перевезень – на брифінгу в ОВА 10:02

Вчора на брифінгу в ОВА мова йшла про організацію на території області пасажирських автомобільних перевезень.

Спричинив мільйонні збитки бюджету на закупівлі укриттів: на Чернігівщині поліція викрила міського голову у зловживанні службовим становищем 09:57

Поліцейські повідомили про підозру очільнику одного з прикордонних міст Чернігівщини, чиє зловживання службовим становищем завдало збитків бюджету громади на суму 1 мільйон гривень під час закупівлі наземних монолітних укриттів.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 09:56

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» затримали 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння товаром з АЗС. За фактом грабежу відкрито кримінальне провадження, зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини