Від модного дизайнерського одягу - до військового спорядження
Днями голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко відвідав чернігівське підприємство «Сівертекс». Спеціалізація цієї фабрики дуже широка. Найбільш розвинений напрямок – пошив жіночого і чоловічого одягу на замовлення відомих європейських брендів таких як Cinque, Esprit, s.Oliver, Tartine et Chocolat та інших.
На підприємстві добре налагоджена автоматизація процесів. У розкрійному цеху працює сучасний цифровий комплекс Lectra французського виробництва, який забезпечує високу якість і точність розкрою тканини при максимальній продуктивності та економії тканини.
– Річний обсяг – 85 тисяч готових товарів відмінної якості. Фурнітура, сировина, лекала – забезпечує замовник, «Сівертекс» відшиває і відправляє за кордон. Тісно співпрацюють з Німеччиною, Францією, Литвою, Нідерландами та Бельгією, – зазначає голова ОДА і додає:
– Підприємство активно реагує на потреби ринку і розширює асортимент товарів. Зараз тут шиють не лише одяг, але й продукцію для потреб армії. Один з таких напрямків – виробництво військових наметів, а також модульних наметових містечок для української армії.
В одному наметі може розміститись до 30 осіб. На підприємстві освоїли повний цикл, включно з гумовим покриттям тканини, виробництвом металевого каркасу і зварних з’єднань намету. В цьому швейникам допомагає потужний автомат для зварювання ПВХ тканин LEISTER швейцарського виробництва. Щороку підприємство випускає 3 тисячі таких наметів.
Налагоджено виробництво медичних індивідуальних засобів захисту – комплекти захисного спорядження. Зараз приступили до пошиття захисних костюмів для медпрацівників інфекційних відділень та екстреної допомоги для протидії поширенню коронавірусу.
Окрема гордість підприємства – цех з обробки металів. Потужності нового обладнання – токарного та фрезерного 5D станків – замінюють два цехи зі старими верстатами. Зараз тут освоюють виготовлення високоточної зброї – систем управління для керованих авіаційних бомб (Guided Bomb) на замовлення Міністерства оборони України.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.