Заробітна плата в області в січні. ДОВІДКА
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2020 року становила 8479 грн.
Це в 1,8 раза вище мінімальної заробітної плати (4723 грн) та на 18% – ніж рік тому.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно з січнем 2019 року зросла на 13,8%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (17776 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (14624 грн), в установах фінансової та страхової діяльності (12073 грн), на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (11901 грн), виробництва електричного устатковання (11587 грн), в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (10723 грн).
Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті та монтажі машин і устатковання, у сфері творчості, мистецтва та розваг, де нарахування не перевищили 69,7% середнього рівня в економіці області.
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (15787 грн), найнижчий – у Тернопільській (8181 грн), Чернівецькій (8185 грн) та Херсонській (8275 грн) областях.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.