Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА
У IV кварталі 2019 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому понад 72 тис. штатних працівників.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника обласного центру порівняно із IV кварталом 2018 року зросла на 17,2% й становила 8729 грн.
Це у 2,1 раза більше рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн) та на 1,5% – середньообласного показника (8600 грн).
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові на 1 січня 2020 року становила 7,4 млн.грн, з них 84,8% припадає на діючі (економічно активні) підприємства.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
Укриття, харчоблок і нове футбольне мініполе: В’ячеслав Чаус оглянув готовність закладів освіти до нового навчального року 11:05
Напередодні нового навчального року начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус розпочав серію робочих візитів до закладів освіти області. Насамперед дивився готовність укриттів і харчоблоків.
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression