Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 15:48:59

Підприємства Чернігівщини в цьому році збільшили випуск промтоварів на 1,9%

18.09.2012   11:05

Суттєвий приріст (10,9%) одержано в добувній промисловості, а серед основних видів діяльності переробної – у хімічній промисловості (11,5%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (5,9%).

Упродовж січня–серпня 2012р. більше, ніж у минулому році, видобуто природного газу, вироблено торф’яних брикетів і напівбрикетів, постільної білизни, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмаси у первинних формах, обладнання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, електросигнального обладнання.

Серед продуктів харчування на 44,2% збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 16,6% – круп, на 10,3% – молока й вершків згущених, на 8,3% – вершкового масла, на 7,7% – кисломолочних продуктів, на 5,6% – обробленого рідкого молока.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини