На Чернігівщині кількість зареєстрованих підприємців зростає
На початок 2020 року на Чернігівщині кількість зареєстрованих фізичних осіб – підприємців становила 36285 осіб, що на 1097 більше, ніж на початок 2019 року.
Зокрема, суттєво зросла кількість ФОПів на спрощеній системі оподаткування. Загалом, порівняно з минулим роком, спрощенців побільшало на 1534 особи.
Так, якщо на 1 січня 2019 року на спрощеній системі оподаткування перебувало 26896 осіб, то на 1 січня цього року відбулося зростання до 28430 підприємців. При цьому третю групу обрали 10357 осіб, що на 1469 більше, ніж на 1 січня попереднього року.
Зростання підприємницького середовища свідчить про сприятливий бізнес клімат в області. А зростання рівня спрощенців вплинуло і на збільшення надходжень до бюджету від єдиного податку.
Так, у 2019 році платниками – фізичними особами було сплачено 502 млн грн єдиного податку, що на 25,7 відс., або на 102,5 млн грн більше, ніж у 2018 році.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.