Зареєстрований ринок праці Чернігівської області в грудні 2019 року. ДОВІДКА
За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець 2019 року становила майже 11 тис. (на 10% менше, ніж на кінець 2018 року). З них 84% отримували допомогу з безробіття.
Половина від загальної кількості безробітних – жінки, 27% – молодь у віці до 35 років.
На кінець 2019 року роботодавцями до державної служби зайнятості заявлено 1,2 тис. вакансій. На одне вільне робоче місце претендували 9 осіб.
Найбільшим попитом користувалися кваліфіковані робітники з інструментом (22% від загальної кількості заявлених вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (15%), а найменшим – кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1%), технічні службовці (5%).
Середній розмір допомоги з безробіття в грудні 2019 року склав 3740 грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression