Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 12:54:34

BAT збільшила виробництво сигарет на 10% за 8 місяців цього року

13.09.2012   09:09Агенцiя

Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» У січні-серпні 2012 року збільшила виробництво сигарет для внутрішнього ринку і на експорт на 10% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року - до 12,7 млрд штук.


Як повідомила прес-служба компанії у вівторок, експорт сигарет за цей період зріс на 12% і склав 1,4 млрд штук.

У повідомленні також зазначається, що в 2012 році компанія почала експортувати сигарети в Вірменію та Ірак, тим самим збільшивши експортний ринок до семи країн (Росія, Грузія, Молдова, Білорусь, Сингапур, Вірменія та Ірак). За даними компанії, її частка на українському тютюновому ринку в липні в натуральному вираженні склала 16,9%, що на 1,4 в.п. більше аналогічного періоду минулого року.

Зокрема, частка преміальної торгової марки «Kent» у липні 2012 року зросла на 0,7 в.п. - До 3,8%, тоді як частка марки «Прилуки» - на 0,8 в.п., до 9%.

Як повідомлялося, компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» (юридична назва - ПрАТ "А / Т Тютюнова компанія« В. А. Т.-Прилуки ») заснована в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія в 2011 році збільшила виробництво сигарет на 3% в порівнянні з 2010 роком - до 17,1 млрд шт. Її частка продажів на українському тютюновому ринку в натуральному вираженні на кінець грудня 2011 року склала 15,6% (на 0,7 в.п. більше, ніж на аналогічний період 2010 року). Компанія входить до складу групи компаній British American Tobacco - провідної міжнародної тютюнової компанії. У 2010 році частка BAT на світовому ринку склала 13%.

BAT має 45 сигаретних фабрик у 39 країнах світу. До її портфель входить понад 200 марок сигарет. В Україні група володіє брендами «Прилуки Особливі», «Козак».

Агро Перспектива

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.