Чернігівщина: майже 50 тис. грн. надійшло до Держбюджету у результаті викриття схеми ухилення від оподаткування
Під час документальної перевірки одного з підприємств Чернігівщини фахівці управління податкового контролю юридичних осіб ДПС в області встановили, що з метою мінімізації податків завищено податковий кредит на суму 43 тис.грн. за придбання палива у двох київських фірм, які мали ознаки фіктивності.
Від податкової інспекції за місцем реєстрації київських підприємств надійшла інформація, що вказані контрагенти-постачальники перебувають: один в стані ліквідації, а другий - у розшуку. Податкову звітність ці підприємства не подавали. Також було з’ясовано, що вони не мали права торгувати пально-мастильними матеріалами, бо не мали дозволу на здійснення оптової торгівлі паливом. До того ж відсутні основні фонди, у тому числі і транспортні засоби та приміщення для зберігання пально-мастильних матеріалів, а також супровідні документи на їх транспортування.
В результаті проведеної перевірки підприємству чернігівської області донараховано сплатити до бюджету податок на додану вартість на суму встановленого порушення.
До речі, донараховані кошти вже надійшли до Держбюджету у повному обсязі.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.