Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 13:08:07

Прилуки отримають 20 мільйонів гривень державної дотації

05.11.2011   10:58Агенцiя

2 листопада міський голова провів розширену апаратну нараду, під час якої слухалося питання щодо виконання бюджету міста за 10 місяців поточного року та стан розрахунків міського бюджету.

Начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона зазначила, що при формуванні міського бюджету на 2011 рік було відомо, що доведені місту Міністерством фінансів України планові показники не забезпечують у повному обсязі кошторисні призначення, яких вистачало лише на 7,7 місяці.

Ураховуючи проблемність міського бюджету, ще в січні поточного року було направлено відповідні листи як Головному обласному фінансовому управлінню, так і Міністерству фінансів України. Крім того, були неодноразові звернення до органів влади вищого рівня, зокрема й до Президента України. Міський голова Юрій Беркут постійно на всіх рівнях піднімав питання проблемності міського бюджету. На жаль, з вини Міністерства фінансів України не було вжито відповідних заходів, щоб вирішити питання недофінансування бюджету Прилук. Тому місто вимушене було брати позики, яких за 10 місяців набралося аж 30 на загальну суму 64,2 млн. грн., у зв’язку з чим 80% надходжень ішло на погашення позики, а лише 20% залишалося на рахунках.

На 1 листопада поточного року сума непогашеної позики становила 6,1 млн.грн. Цю суму необхідно погасити до 1 грудня, тому з 12 жовтня всі надходження йдуть виключно на погашення позики.

За 10 місяців поточного року доходна частина бюджету виконана лише на 87,2%. За 10 місяців на заробітну плату працівникам бюджетної галузі міста направлено 70 млн. 549,9 тис.грн. На 1 листопада борг по заробітній платі складає 12 млн. 428 тис. 446 грн. Крім того, треба проплатити за медикамети 392,1 тис.грн., за харчування – 5 млн. 52 тис.грн., за енергоносії – 8 млн. 488,8 тис.грн.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, звертаючись особисто до перших осіб держави, доклав великих зусиль для того, щоб область отримала додаткову державну дотацію, яка відповідною постановою Кабінету Міністрів України виділена для чотирьох областей у сумі 368 млн.грн., з яких 122 млн. надійде до бюджету Чернігівської області. Прилуки отримають 20 млн.грн. додаткової дотації.

До кінця листопада буде повністю погашена позика і всі грудневі надходження залишаться в місті. Отже, як зазначив міський голова Юрій Беркут, у Прилук є перспектива більш-менш успішно завершити надто складний фінансовий рік.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.