Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 21:32:22

За вісім місяців до загального фонду Держбюджету від платників Чернігівщини надійшло 3873,4 млн. грн.

10.09.2012   13:33Агенцiя

Про це повідомив голова ДПС у Чернігівській області Валентин Осипенко на колегії податкової служби області. Він зазначив, що в порівняннні з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 3,6 відсотки, що становить 135,9 млн. грн..

В розрізі податків приріст спостерігається майже по всіх бюджетоформуючих платежах. Зокрема, надходження акцизного податку з вироблених в Україні товарів збільшилось на 21,2 відсотки, податку на додану вартість - на 19,5 відсотків,  податку на прибуток - на 7,2 відсотки.

Доходи місцевих бюджетів за січень-серпень склали 967,1 млн.грн., що на 21 відсоток, або на 168 млн. грн. більше рівня  минулого року.


 
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС  у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини