Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 07:54:26

Скільки і за що доведеться заплатити у ДАІ

05.11.2011   10:38Агенцiя

Список платних послуг ДАІ скоротився на 62 пункти. Найдорожче буде зробити індивідуальний номерний автомобільний знак з малюнком, - пише ТСН.

Патруль ДПС

Патруль ДПС

Кабінет Міністрів України опублікував повний перелік послуг, за які споживачі будуть платити, при отриманні послуг та документів від МВС.

Так, на сайті Кабміну з'явилася таблиця з 45 пунктів платних послуг з найменуванням та цінами на них. У списку зіставлені послуги МВС і Державної міграційної служби. Нагадаємо, раніше згідно з постановою від 4 червня 2007 р існував список платних послуг тільки для МВС, який складався з 107 пунктів і без вказівки цін за послуги, пише Дело.

Згідно з новими тарифами, після проходження навчання з водіння та складання іспитів майбутньому водієві доведеться заплатити 26 гривень за видачу прав. У разі невдалої здачі водійського іспиту повторна процедура коштуватиме також 26 гривень.

Реєстрація або перереєстрація автомобіля іноземного виробництва коштуватиме 190 грн, а вітчизняного - на 37 гривень менше.

Найдорожча офіційна послуга МВС - виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків автомобіля - 300 грн за номерний знак із трьох символів, 500 гривень - за графічне зображення.

 Повний список платних послуг ДАІ:


Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами:
після закінчення навчального закладу та складення іспитів - 26 грн;
повторне прийняття іспитів з Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами - 26 грн;
повторне прийняття іспитів з навичок керування транспортними засобами - 13 грн;
після закінчення строку позбавлення права на керування транспортним засобом, що становить 12 і більше місяців (зі складанням іспитів) - 26 грн;
у разі відкриття іншої категорії (зі складанням іспиту) - 26;
у разі відкриття нижчої категорії (зі складанням іспиту) - 13;
Видача свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (зі складанням іспитів) - 78 грн;
повторне прийняття іспитів у водія на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами - 78;
видача свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів (зі складанням іспитів) - 75 грн;
повторне прийняття іспитів у кандидата на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів - 75;
Видача свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів - 93 грн;
Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку:
транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів - 152,63 грн;
транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів - 190,15 грн;
мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД - 148,63 грн;
мототранспорту, причепів іноземного виробництва - 186,15 грн;
мопедів або їх окремих агрегатів - 54,83 грн;
Видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон:
автомобілів, автобусів - 26 грн;
мототранспорту, причепів - 22 грн;
Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом (за заявою власника або за дорученням):
автомобілів, автобусів - 15 грн;
мототранспорту, причепів - 15 грн;
Оформлення та видача:
дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору - 68 грн;
дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів - 95 грн;
документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів - 95 грн;
Розгляд проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції - 199 грн;
Підготовка документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав - 83 грн;
Видача висновку щодо можливості:
дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів - 94 грн;
нанесення ідентифікаційних номерів транспортних засобів - 86 грн;
Видача:
довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень - 120 грн;
висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху - 250 грн;
Виотовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект):
три символи - 300 грн;
кожний наступний (до восьми символів) - 90 грн;
графічний елемент - 500 грн;
Оформлення та видача погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів - 98 грн;
Оформлення дозволу на видачу документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам) - 36 грн.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля

Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля 07:51

27 лютого о 10:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району сталося загоряння автомобіля ВІС-2345.

28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України

28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України 07:44

Згідно з наказом Міністерства Внутрішніх Справ, ще в 2006 році на базі підрозділів патрульно-постової міліції (ППМ) була створена Патрульна служба (ПС), однак свій «професійний день» за роки незалежності України її працівники почали відзначати вперше тільки з 2010 року.

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.