Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 грудня, 09:34:41

Інвестиційна діяльність в Чернігівський області за січень-червень 2012 року. ДОВІДКА

10.09.2012   10:36

В економіку Чернігівської області за січень-червень 2012 року спрямовано 853,8 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 14,5% більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (62,9 ). Кошти населення на індивідуальне житлове будівництво становили 18,7, кредити банків та інші позики - 9,5 .

За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно, відповідно, 2,5  та 3,6% капітальних інвестицій.

В економіці області провідне місце з освоєння капітальних інвестицій належить сільському господарству, в яке спрямовано майже 40% їх загального обсягу.

У будівництво вкладено 25,8  інвестицій, у промисловість - 19,3%, у торгівлю; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку - 5,6%.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 212,3 млн.грн. (24,9% від загального обсягу), що у 2,8 раза більше, ніж у січні-червні 2011 р.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини