Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:18:20

Чернігівський "Ясен" - одне з кращих підприємств СНД

10.09.2012   09:43

Чернігівська "Продовольча компанія "Ясен" кілька дів тому одержала у Мінську (Білорусія) спеціальний приз Міжнародного конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.

"Чернігівське підприємство за результатами конкурсу отримало спеціальний приз "Визнання ділової досконалості", - сказав він.
У кінці 2011 року "Продовольча компанія "Ясен" стала переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості.

Змагання підприємств продовжилося на міжнародному рівні. До Чернігові приїздили міжнародні експерти з якості із Москви та Молдови.
Від України у завершальному етапі взяли участь 4 виробники харчових продуктів, серед яких був і чернігівський "Ясен".

Всього ж учасниками конкурсу стали представники 11 держав. Церемонія нагородження відбулася у Мінську.

Як повідомлялося, Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг проводиться в Україні та інших країнах Співдружності з 2006 року. Конкурс включає два етапи (національний та міждержавний). Підприємства поділяються на номінації за типом продукції (виробничого або невиробничого призначення, а також підприємства-надавачі послуг) та за чисельністю персоналу.
Фото мінських журналістів.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.