Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:22:21

Державна податкова служба у своїй діяльності дотримується принципів прозорості та відкритості

07.09.2012   13:01Агенцiя

Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції в податкових органах функціонує сервіс “Пульс податкової”.

Це гаряча телефонна лінія, що працює цілодобово: з 8-30 до 19-30. У неробочий час інформацію про неправомірні дії приймає інтерактивний автовідповідач. Номер “Пульсу податкової”: (044) 284-00-07.

Виявленням та профілактикою корупційних діянь з боку працівників податкової служби області займається відділ внутрішньої безпеки, який підпорядковується безпосередньо Управлінню внутрішньої безпеки ДПС України.

У відділі працює телефон “довіри”: (0462) 668-522. За цим номером платники податків можуть залишити інформацію, навіть анонімну, про факти зловживання з боку податківців.
Детальна інформація щодо виявлення та упередження проявів корупції розміщена на web-сайті ДПС у Чернігівській області.

З початку року відділом безпеки проведено понад 70 службових перевірок, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 посадовця, звільнено з органів ДПС 10 осіб, а 12 посадовим особам винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків в подальшому.
Відділом внутрішньої безпеки здійснюються заходи щодо попереднього вивчення кандидатів на посади до органів ДПС області. Метою таких заходів є недопущення прийому на роботу до органів ДПС осіб з низькими морально-діловими якостями.

З метою формування належного рівня знань законодавства про боротьбу з корупцією в державних органах щоквартально в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю працівників керівної ланки ВВБ проводиться пряма телефонна лінія “Суспільство проти корупції”. В прямому спілкуванні фахівці розповідають про норми та положення антикорупційного законодавства та наголошують на відповідальності за корупційні діяння не лише з боку державних службовців, а й самих підприємців, які намагаються вирішити свої проблемні питання шляхом пропонування винагороди. Наступна лінія відбудеться 04 жовтня поточного року.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.