Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 22:51:00

Надходження зерна на сертифіковані склади під пильним контролем

06.09.2012   16:51Агенцiя

В Чернігівській області налічується 30 сертифікованих зернових складів загальною ємністю 1234,2 тисяч тонн. Всі вищевказані підприємства здійснюють приймання зерна урожаю 2012 року для розміщення останнього на своїх потужностях.

Елеватор

Елеватор

Управлінням контролю якості сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області здійснюється контроль за додержання вимог стандартів, технічних умов та інших нормативних документів пов’язаних з якістю та безпечністю сільськогосподарської продукції, веденням кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, дотриманням технічного регламенту зерновими складами, проведення декларування зерна та цукру.

В рамках контролю за додержанням хлібоприймальними підприємствами чинного законодавства спеціалістами Управління контролю якості сільськогосподарської продукції проводяться роботи по сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна. Так, у 2012 році 23 хлібоприймальні підприємства області отримали відповідні сертифікати, двом – відмовлено

Станом на 05 вересня поточного року на сертифіковані зернові склади Чернігівщини надійшло 320,1 тисяч тонн зерна, в т.ч. пшениці – 185,5 тисяч тонн зерна, з якої продовольчої – 88,8%.

Разом з тим, уже відвантажено 85,3 тисяч тонн зерна урожаю 2012 року. При відвантаженні партій пшениці 3 класу врожаю цього року складено 2 акти заборони на загальну вагу 815 тонн, про що лабораторія Держсільгоспінспекції в Чернігівській області видала протоколи лабораторних досліджень.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини