Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 00:06:47

Надходження зерна на сертифіковані склади під пильним контролем

06.09.2012   16:51Агенцiя

В Чернігівській області налічується 30 сертифікованих зернових складів загальною ємністю 1234,2 тисяч тонн. Всі вищевказані підприємства здійснюють приймання зерна урожаю 2012 року для розміщення останнього на своїх потужностях.

Елеватор

Елеватор

Управлінням контролю якості сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області здійснюється контроль за додержання вимог стандартів, технічних умов та інших нормативних документів пов’язаних з якістю та безпечністю сільськогосподарської продукції, веденням кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, дотриманням технічного регламенту зерновими складами, проведення декларування зерна та цукру.

В рамках контролю за додержанням хлібоприймальними підприємствами чинного законодавства спеціалістами Управління контролю якості сільськогосподарської продукції проводяться роботи по сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна. Так, у 2012 році 23 хлібоприймальні підприємства області отримали відповідні сертифікати, двом – відмовлено

Станом на 05 вересня поточного року на сертифіковані зернові склади Чернігівщини надійшло 320,1 тисяч тонн зерна, в т.ч. пшениці – 185,5 тисяч тонн зерна, з якої продовольчої – 88,8%.

Разом з тим, уже відвантажено 85,3 тисяч тонн зерна урожаю 2012 року. При відвантаженні партій пшениці 3 класу врожаю цього року складено 2 акти заборони на загальну вагу 815 тонн, про що лабораторія Держсільгоспінспекції в Чернігівській області видала протоколи лабораторних досліджень.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.