Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:04:38

Чернігівщина презентує свій потенціал на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку “АГРО – 2012”

06.09.2012   07:28

5 вересня в Національному комплексі “Експоцентр України” (м. Київ) відбулося відкриття XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку “АГРО-2012”. Протягом трьох днів кращі господарства і сільськогосподарські підприємства з усіх областей України презентуватимуть свої досягнення.

Демонструватимуться кращі зразки світового та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки, засобів механізації, обладнання для утримання та годування тварин, обладнання для кормовиробництва, ветеринарних і біопрепаратів, агрохімії, біоенергетики та агроекології тощо.

Метою цього заходу є всемірне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва; оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості; сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в агропромисловому комплексі; налагодження ділових контактів між науковими організаціями та науково-виробничими підприємствами з метою створення спільних проектів на проведення досліджень і розробок.

Свої досягнення в галузі сільськогосподарського виробництва презентує на виставці й Чернігівщина.

Сільгоспвиробники та підприємства харчової і переробної промисловості області представили на виставковій експозиції кондитерські вироби, напої, майонез, горілчані вироби, молочні консерви в асортименті, макаронні вироби, соки, мінеральну воду, плодоовочеві консерви, пиво, кондитерські вироби, крохмаль, продукцію бджільництва, м’ясну продукцію, продовольчу та насіннєву картоплю та багато іншого.

Крім цього, в експозиції „Аграрна наука і освіта” в павільйоні № 1 інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН розмістив виставкову експозицію „Дослідження з питань розробки бактеріальних добрив та засобів захисту рослин і тварин”, Носівська селекційно-дослідна станція – виставкову експозицію наукових досліджень селекції рослинництва, а на відкритих виставкових площах відбулася демонстрація обладнання для птахівництва, сільгосптехніки та запчастин підприємств області: ВАТ “Ніжинсільмаш”, ТОВ ВТП “Бравалюр”, ТОВ “Агроресурс”.

У церемонії офіційного відкриття виставки взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Він оглянув загальну виставкову експозицію області, розміщену в павільйоні №9 Національного комплексу “Експоцентр України”.

У рамках XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку “АГРО-2012” Олександр Шанойло взяв участь у науково-практичній конференції “Стратегічні орієнтири розвитку аграрного сектору України на період до 2020 року”.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.