Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 00:09:44

Чернігівщина презентує свій потенціал на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку “АГРО – 2012”

06.09.2012   07:28

5 вересня в Національному комплексі “Експоцентр України” (м. Київ) відбулося відкриття XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку “АГРО-2012”. Протягом трьох днів кращі господарства і сільськогосподарські підприємства з усіх областей України презентуватимуть свої досягнення.

Демонструватимуться кращі зразки світового та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки, засобів механізації, обладнання для утримання та годування тварин, обладнання для кормовиробництва, ветеринарних і біопрепаратів, агрохімії, біоенергетики та агроекології тощо.

Метою цього заходу є всемірне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва; оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості; сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в агропромисловому комплексі; налагодження ділових контактів між науковими організаціями та науково-виробничими підприємствами з метою створення спільних проектів на проведення досліджень і розробок.

Свої досягнення в галузі сільськогосподарського виробництва презентує на виставці й Чернігівщина.

Сільгоспвиробники та підприємства харчової і переробної промисловості області представили на виставковій експозиції кондитерські вироби, напої, майонез, горілчані вироби, молочні консерви в асортименті, макаронні вироби, соки, мінеральну воду, плодоовочеві консерви, пиво, кондитерські вироби, крохмаль, продукцію бджільництва, м’ясну продукцію, продовольчу та насіннєву картоплю та багато іншого.

Крім цього, в експозиції „Аграрна наука і освіта” в павільйоні № 1 інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН розмістив виставкову експозицію „Дослідження з питань розробки бактеріальних добрив та засобів захисту рослин і тварин”, Носівська селекційно-дослідна станція – виставкову експозицію наукових досліджень селекції рослинництва, а на відкритих виставкових площах відбулася демонстрація обладнання для птахівництва, сільгосптехніки та запчастин підприємств області: ВАТ “Ніжинсільмаш”, ТОВ ВТП “Бравалюр”, ТОВ “Агроресурс”.

У церемонії офіційного відкриття виставки взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Він оглянув загальну виставкову експозицію області, розміщену в павільйоні №9 Національного комплексу “Експоцентр України”.

У рамках XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку “АГРО-2012” Олександр Шанойло взяв участь у науково-практичній конференції “Стратегічні орієнтири розвитку аграрного сектору України на період до 2020 року”.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.