Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 00:42:08

Податківці вивчали громадську думку щодо оцінки діяльності служби та якості обслуговування платників податків

05.09.2012   12:01Агенцiя

Нині податкова служба спрямовує свою роботу на запровадження різноманітних сервісів, які дають змогу платникам податків працювати оперативніше.

З метою дослідження громадської думки щодо роботи, як служби в цілому, так і окремих її напрямків систематично проводиться опитування платників податків.

У серпні проведене чергове опитування. Із 650 опитаних 611 респондентів зазначили, що відчули позитивні зміни у роботі податкової служби. Податкова служба Чернігівщини отримала позитивну оцінку роботи щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків. За 5-ти бальною шкалою визнали роботу задовільною лише 22 респонденти, а решта опитаних поставили оцінки “відмінно” та “добре”.

Більш прийнятними для спілкування з податківцями платники податків визначили індивідуальні консультації та особистий прийом громадян. За такі форми спілкування висловились понад 350 опитаних.

На запитання “Чи стало більш зрозумілим податкове законодавство у зв’язку з введенням у дію Податкового кодексу України”, “так” відповіли 415 громадян, оскільки у Кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування.

Майже всі опитані схвально висловилися щодо відкриття у податкових інспекціях області Центрів обслуговування платників податків. Інформація, яка розміщена на інформаційних стендах у приміщеннях Центрів, задовольняє всіх опитаних.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.