Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 23:33:34

У Чернігові відкрили магазин відомої міжнародної компанії

24.10.2019   09:57Агенцiя

Новий центр оптової торгівлі «Бери Вези» ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» відкрили у Чернігові. На огляд клієнтів — більше двох тисяч найменувань товарів продовольчої та непродовольчої групи за оптовими цінами, доступними і для роздрібних покупців.

Магазин працюватиме згідно з оновленою концепцією торговельних центрів малого формату METRO. Вона передбачає повноцінне обслуговування всіх груп клієнтів компанії з посиленим фокусом на професійних — Trader (роздрібна торгівля) і HoReCa (готелі, кафе та ресторани), загальну частку яких компанія планує наростити у Чернігові до 70%.

ТЦ «Бери Вези» у Чернігові відкрився на вулиці Старобілоуська, 77. Для організації роботи цього магазину створено 11 робочих місць.

Під час заходу присутні могли продегустувати продукцію власних торгових марок МЕТRО.

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP — однієї з провідних міжнародних торговельних компаній, що представлена у 25 країнах. Головний офіс знаходиться у місті Дюссельдорф (Німеччина).

На українському ринку компанія з 2003 року. Нині функціонують 23 класичні центри оптової торгівлі в різних містах країни та декілька магазинів оптової торгівлі «Бери Вези». За понад 15 років діяльності в Україні «METRO Cash&Carry» інвестувала в національну економіку понад 550 мільйонів євро.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини