Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 22:30:39

Нагороджені переможці і лауреати конкурсу "Чернігівська якість-2012"

04.09.2012   08:34Агенцiя

Чернігівська обласна державна адміністрація та державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" спільно провели церемонію нагородження переможців і лауреатів регіонального конкурсу "Чернігівська якість -2012" під час святкування Дня підприємця.

Це підсумковий захід регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України".

Переможців і лауреатів нагороджували голова обласної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник.

У номінації "Продовольчі товари" переможцями стали:
"Сметана термостатна ТМ "Добряна" 21 % жирн. у стаканчиках по 380 г та Сирок солодкий "Сирочок" 16,5% жирн. по 90 г публічного акціонерного товариства "Чернігівський молокозавод".
На підприємстві ефективно працює система управління якістю і безпечністю харчових продуктів.

Переможцем визнано двоє продовольчих товарів публічного акціонерного товариства "Ічнянський молочно-консервний комбінат":
Молоко незбиране згущене з цукром ТМ "Мама Міла" 8,5% жиру та Молоко питне ультрапастеризоване "Фермерське" 2,5% жиру .
Останнє молоко випущено на новій технологічній лінії, яка введена в дію на цьому підприємстві і успішно експортує свою продукцію в багато країн світу.

Також переможцем в цій номінації стало:
Масло селянське солодковершкове 73% молочного жиру публічного акціонерного товариства "Ічнянський завод сухого молока та масла"

В номінації промислові товари для населення переможцем став:
Причіп вантажний бортовий "ОДИСЕЙ-2" фізичної особи підприємця Оксани Кияшко.
Продукцію цього маленького підприємства знають у всій великій Україні. Вона уже ставала переможцем всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України".

В номінації роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах переможцями стали:
Послуги розважальні, організація дитячого дозвілля публічного акціонерного товариства "Базис".
Це підприємство відоме нам не лише смачними піцами, які не потребують реклами, а й цікавим і змістовним дозвіллям у розважальному комплексі в новому мікрорайони Масани.

Переможцем у цій номінації конкурсу "Чернігівська якість - 2012" також стали Страхові послуги Приватного акціонерного товариства страхова компанія "ГРАНДВІС".

Лауреатом конкурсу "Чернігівська якість - 2012" у номінації "Продовольчі товари" стали: Біойогурт термостатний 2,5% жирн. в стаканчиках по 230 г та Молоко питне пастеризоване 2,5% в пакетах Еколін по 900 г. публічного акціонерного товариства "Чернігівський молокозавод".


Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини