Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 00:07:00

Доходи місцевих бюджетів області за 9 місяців – майже 4,7 мільярда гривень

09.10.2019   11:00Агенцiя

Про це повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської ОДА. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року доходи зросли на 635,1 мільйона гривень.

Зокрема, податку на доходи фізичних осіб, який у структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, отримано понад 2,6 мільярда гривень – на 419,8 мільйона гривень більше, ніж у січні-вересні минулого року.

Єдиного податку надійшло в сумі 523,1 мільйона гривень, зростання – на 87,2 мільйона.

За оперативними даними, на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, направлено близько 4,8 мільярда гривень.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression