Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 липня, 22:51:26

Роз'яснюємо зміни до Податкового кодексу

31.08.2012   07:48

Зворотний зв'язок міських податківців із суб'єктами господарювання забезпечується завдяки зустрічам, на яких вирішуються питання щодо вдосконалення чинного законодавства, механізми адміністрування податків і зборів.

А такі заходи бувають різноманітні, від проведення семінарів, засідань "круглого столу" до особистих зустрічей.

Одним із пріоритетних завдань податкової служби є забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, тому взаєморозуміння, ведення відвертого діалогу та налагодження партнерських стосунків з клієнтами є основним напрямком співпраці для виконання доведених завдань.

Тому міські податківці щомісяця проводять загальні семінари з питань податкового  законодавства.

Цього разу захід було присвячено змінам до Податкового кодексу.
Відкриваючи зустріч заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич акцентувала увагу присутніх, що податкова політика повинна стимулювати вплив на економіку, сприймати платників податків як партнерів, яким потрібно забезпечити високоякісний сервіс.

Фахівці податкової інспекції розповіли про вдосконалення спрощеної системи оподаткування за рахунок введення 5 та 6 груп платників єдиного податку, авансових платежів податку на прибуток, про спрощення отримання ПДВ, змін критерій автоматичного відшкодування тощо.
Зупинилися на перевагах електронної звітності. Останнім часом збільшилася кількість бажаючих отримати безкоштовні послуги електронного цифрового підпису. При ДПІ у м. Чернігові  діє сектор реєстрації користувачів сертифікації ключів ІДД ДПС. 

Центр безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам.

Застосування Інтернету з кожним роком стає все більше невід'ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг.
Довідки можна отримати за телефоном  (0462)774927, або за адресою вул. Кирпоноса, 28, кім.№14. З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті:  http://www.cskidd.gov.ua.

На семінарі були присутні бухгалтери підприємств усіх форм власності. За їх словами, такі заходи сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а і отримати конкретні відповіді на свої запитання.

Останні новини Чернігівщини

 Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху

Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху 14:00

Співробітники Чернігівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом травмування хлопчика 2020 року народження внаслідок падіння з вікна багатоповерхівки. Малюка госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами 13:44

Тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також середньозважений тариф на послугу з управління побутовими відходами сьогодні, 22 липня, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року 13:32

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині.

 Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 09:20

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини