Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 13:54:48

Як Чернігівщина готується до опалювального періоду

03.09.2019   12:06Агенцiя

Підготовка до стабільної роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області в осінньо-зимовий період 2019-2020 року відбувається відповідно до комплексного плану.

На сьогодні до початку опалювального сезону об’єкти теплопостачання готові на 78,2% (котельні — 78%, мережі — 78,3%). Для цього використано 25,2 мільйона гривень. Ще понад 21 мільйон витратили на відповідні роботи у водопровідно-каналізаційному господарстві (готовність майже на 78%).

Готові до холодів близько 80% об’єктів житлового фонду (використано 8,2 мільйона гривень) та більше 80% — соціальної сфери (загальноосвітні навчальні заклади — 80%, дошкільні навчальні заклади — 80,9%, заклади охорони здоров’я — 81,1%).

Комунальні підприємства запасаються посипковим матеріалом та реагентами (заготовлено 33,5 тисячі тонн). На 80% готова до роботи і відповідна техніка.

Найнижчі показники з підготовки житлового фонду на Варвинщині (50%) та в місті Чернігів (63%), теплового господарства — в Ічнянському районі (60%) і Талалаївському (46%), Парафіївській ОТГ (53%) та Вертіївській (60%), водопровідно-каналізаційного господарства — у місті Новгород-Сіверський (60%), інформує Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

21 травня: цей день в Україні і світі

21 травня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини