Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 08:47:51

За сім місяців поточного року на Чернігівщині сплачено податків, зборів та єдиного внеску понад 8,7 млрд гривень

12.08.2019   13:39Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів протягом січня-липня 2019 року від платників податків надійшло понад 6 млрд грн податків і зборів.

Державний бюджет поповнився більш як на 2,8 млрд гривень.

Минулорічні показники перевищено на 9 відс або на суму понад 233 млн гривень. Надходження зросли в основному за рахунок податку на додану вартість (більш як на 26 відс або на 222 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 18,5 відс, або 140,5 млн гривень).

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено близько 3,2 млрд гривень. Факт минулого року перевищено майже на 20 відс або більш як на 530 млн гривень. Приріст сплачених сум спостерігається по всіх бюджетоформуючих податках: по податку на доходи фізичних осіб – майже на 20 відс (335,4 млн грн), податку на майно – на 27,6 відс (112 млн грн), єдиному податку з підприємницької діяльності – близько 20 відс (69,5 млн грн), рентній платі за користування природними ресурсами – майже на 13 відс (9 млн грн).

Як і у попередніх місяцях, рівень добровільної сплати податків до місцевих бюджетів залишається високим – 99,5 відс загальної суми податкових платежів. Від проведення контрольно-перевірочної роботи та застосування заходів стягнення боргу надійшло понад 17 млн гривень.

Завдяки цьому затверджені місцевими радами доходи бюджетів громад в частині надходження податків і зборів в цілому по області виконані майже на 104 відс (більше 118 млн грн). Це дало змогу профінансувати заплановані видатки та спрямувати додаткові кошти на розвиток відповідних територій.

Крім того, платниками Чернігівщини сплачено понад 2,7 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Минулорічний рівень перевищено майже на 18 відс або на суму близько 415 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.