Як на Чернігівщині тривають жнива
За даними районів, ця група культур зібрана з площі понад 200 тисяч гектарів – 77% до прогнозованих обсягів збирання. Обмолочено майже на 47 тисяч гектарів більше у порівнянні з відповідною датою минулого року.
Загалом зібрано понад 840 тисяч тонн зерна. Рівень урожайності – 42 центнери з гектара.
Найбільший вал зерна на сьогодні мають хлібороби Бахмацького району – 90 тисяч тонн, Прилуцького – 61, Борзнянського – 59, Менського – 55, Козелецького – 51.
Найкращі якісні показники – в аграріїв Талалаївського району, де середня врожайність майже 60 центнерів з гектара. Дещо менша вона у Варвинському, Срібнянському, Ічнянському, Бахмацькому, Бобровицькому та Ріпкинському районах – 52-58 центнерів.
Практично завершено збирання основних площ ранніх зернових у Борзнянському, Новгород-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Варвинському та Менському районах, повідомляє Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.