Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 03:11:33

На автошляху Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч триває поточний середній ремонт

05.08.2019   11:21Агенцiя

У 2019 році ремонтується три ділянки: біля Брусилова (км 16-19), поблизу Петрового хутора (км 23-26), по смт. Березне (км 36-38). Останній раз ремонтні роботи тут проводились на початку 90-х під час реконструкції дороги.

Наразі на ділянці у Менському районі в смт. Березне вже укладено і вирівнюючий, і верхній шар нового дорожнього покриття.

У Чернігівському районі ділянка по селу Петрове вже з розміткою, а біля Брусилова влаштували нижній шар та готуються до укладання верхнього з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Дорога національного значення Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч проходить територією Чернігівського, Менського, Сосницького, Новгород-Сіверського районів. Початок дороги - північно-східна частина обласного центру. Кінець - село Грем'яч - крайня північна точка України.
Магістраль має протяжність 204 км. Перетинається з автошляхами Н-28, Р-65 та Р-83. На окремих ділянках інтенсивність руху транспорту становить до 9000 авто на добу. Значна частка трафіку - це вантажний транспорт, в тому числі транзитний.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини