Що посіяли в області?
Під урожай 2019 р. в Чернігівський області посіяно 1298 тис.га сільськогосподарських культур.
Більшу частину зайнятих посівами площ, а це 60%, відведено під зернові культури. Технічні культури займають 25%, кормові – 8%, картопля та овоче-баштанні – 7%.
Зернових культур посіяно на площі 775 тис.га. Більше, ніж торік, посіяно кукурудзи на зерно, проса та ячменю. Зменшилися площі пшениці, жита, вівса, гречки та зернобобових культур. Найбільшу частку посівів у складі зернової групи займає кукурудза – 64%.
Технічних культур посіяно на площі 332 тис.га, з них 62% становлять посіви соняшнику, 26% – сої. У порівнянні з минулим роком посівні площі соняшнику збільшено майже на 2%.
Картоплі посаджено 75 тис.га, овочів – 12 тис.га, що більше минулорічних посівів на 1% та 5% відповідно. Основними виробниками цих видів рослинницької продукції залишаються господарства населення. У них зосереджено 94% посівних площ картоплі та 98% – овочів, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.