Не вистачає швачок - пропонують навчання та роботу
Вирішити проблему кадрів на підприємствах легкої промисловості м. Чернігова, відродити популярність і престиж затребуваної на ринку праці професії швачки має на меті професійний освітній проект «Чернігівська інноваційна школа швейної майстерності», розробником якого є Чернігівська регіональна торгово-промислова палата та "ТК Стиль", а партнером у його реалізації – обласна служба зайнятості.
Так, 10 липня відоме в місті швейне підприємство ТК «Стиль» відвідали фахівці служби зайнятості, а саме: технологи-організатори філій Чернігівського обласного центру зайнятості. Вони ознайомилися з роботою підприємства, умовами праці, більш детально дізналися про вимоги до працівників.
Наразі швейне підприємство "ТК Стиль" набирає виробничих обертів, має стабільні замовлення та сучасне технічне обладнання. На фабриці шиють на експорт знамениті бренди жіночого одягу. Проте не вистачає «робочих рук», зокрема швачок. Тому роботу пропонує всім зацікавленим особам без жодних вікових та гендерних обмежень – як випускникам середніх навчальних закладів, які хочуть розпочати свою трудову діяльність, так і тим, хто залишився без засобів існування та перебуває в пошуках працевлаштування.
У школі професійної майстерності за 2 місяці можна здобути затребувану на ринку праці професію та приступити до роботи на виробництві. Під час навчання слухачі опанують технологію пошиття одягу, основи матеріалознавства та обладнання швейного виробництва. Половину навчального плану складають практичні заняття на сучасному професійному устаткуванні на базі підприємства «ТК Стиль» під керівництвом досвідчених технологів.
Організатори проекту гарантують учням офіційне працевлаштування, передбачені законодавством соціальні гарантії, а також пакет корпоративних пільг (спеціалізований одяг, безкоштовні обіди, можливість трансферу). Кажуть, за умови виконання планів на фабриці можна заробляти в місяць до 10 тис. грн, повідомляє Обласний центр зайнятості.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.