Аудитори фіскальної служби області додали в бюджет 24 млн грн податків
За інформацією управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області, протягом січня-травня поточного року в області фахівцями фіскальної служби проведено 92 документальні перевірки, що на 19 перевірок менше ніж минулоріч.
За результатами перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які порушили вимоги податкового законодавства, встановлено заниження податкових зобов’язань на суму понад 46 млн грн, що майже на 15 млн грн більше відповідного періоду 2018 року.
З цієї суми вже надійшло до бюджетів усіх рівнів близько 24 млн грн податків, що перевищує відповідний період минулого року на 6,4 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression