Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові на 1 квітня 2019 року. ДОВІДКА
У I кварталі 2019 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому майже 74 тис. штатних працівників.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника обласного центру порівняно з відповідним періодом 2018 року зросла на 19,4% й становила 7395 грн.
Це в 1,8 раза більше рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн), але на 0,3% менше середньообласного показника (7421 грн).
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові на 1 квітня 2019 року становила 8,8 млн.грн, з них переважна більшість (87,2%) припадає на діючі (економічно активні) підприємства, порахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.
У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.