Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 07:09:28

Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-липні 2012 року. ДОВІДКА

20.08.2012   07:47

У липні п.р. випуск промислової продукції збільшився як до червня п.р. (на 6,7%), так і до липня минулого року (на 8,1%).

Приріст до попереднього місяця одержано в добувній промисловості (6,5%),  а також у більшості основних видів діяльності переробної промисловості, зокрема в легкій промисловості (23,8%), целюлозно-паперовому виробництві (15,6%), хімічній промисловості (11,7%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових вироб (6,3%).                    

За січень-липень п.р. проти аналогічного періоду минулого року обсяги промислової продукції збільшилися на 1,9%. Суттєвий приріст одержано в добувній промисловості - 10,5%, а серед основних видів діяльності переробної - у хімічній промисловості  (9,8%), виробництві готових металевих виробів (6,3%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (5,5%).
            
Упродовж січня-липня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  природного газу та торфу, вироблено пластмас у первинних формах, шампунів, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низковольтної електричної апаратури,  верстатів для оброблення дерева.

Серед продуктів харчування  у  2,9 раза зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 48,2% - молока й вершків сухих, на 13,5% - молока й вершків згущених, на 8,1% - вершкового масла, на  6,0% - кисломолочних продуктів, на 2,3% - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини