Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 00:17:15

Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-липні 2012 року. ДОВІДКА

20.08.2012   07:47

У липні п.р. випуск промислової продукції збільшився як до червня п.р. (на 6,7%), так і до липня минулого року (на 8,1%).

Приріст до попереднього місяця одержано в добувній промисловості (6,5%),  а також у більшості основних видів діяльності переробної промисловості, зокрема в легкій промисловості (23,8%), целюлозно-паперовому виробництві (15,6%), хімічній промисловості (11,7%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових вироб (6,3%).                    

За січень-липень п.р. проти аналогічного періоду минулого року обсяги промислової продукції збільшилися на 1,9%. Суттєвий приріст одержано в добувній промисловості - 10,5%, а серед основних видів діяльності переробної - у хімічній промисловості  (9,8%), виробництві готових металевих виробів (6,3%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (5,5%).
            
Упродовж січня-липня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  природного газу та торфу, вироблено пластмас у первинних формах, шампунів, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низковольтної електричної апаратури,  верстатів для оброблення дерева.

Серед продуктів харчування  у  2,9 раза зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 48,2% - молока й вершків сухих, на 13,5% - молока й вершків згущених, на 8,1% - вершкового масла, на  6,0% - кисломолочних продуктів, на 2,3% - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини