Середня зарплата в Чернігівській області - 8217 грн
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області у квітні 2019 року становила 8217 грн.
Це у 2 рази вище мінімальної заробітної плати (4173 грн) та на 23,2% – ніж рік тому, повідомляє Головне управління статистики в Чернігівській області.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно з квітнем 2018 року зросла на 13,7%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (16483 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (12451 грн), сільського господарства (12214 грн), виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (12204 грн), в установах фінансової та страхової діяльності (11412 грн).
Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у сфері творчості, мистецтва та розваг, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті та монтажі машин і устатковання, у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, де нарахування не перевищили 68,9% середнього рівня в економіці області.
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (15876 грн). Менше, ніж на Чернігівщині, нараховано працівникам Херсонської (7695 грн), Чернівецької (7698 грн), Кіровоградської (8014 грн), Житомирської (8029 грн), Тернопільської (8090 грн), Сумської (8176 грн) та Волинської (8189 грн) областей.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.