Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 06:57:28

Південно-Західна залізниця запустила приміські поїзди підвищеного комфорту

03.11.2011   16:36Агенцiя

Зокрема в поїзди підвищеного комфорту переведені приміські поїзди № 6431 Чернігів-Голубичі, № 6433/6434 та 6432/6435 Чернігів-Горностаївка-Чернігів, № 6354/6353 Гречани-Шепетівка-Гречани і № 6356/6355 Хмельницький-Шепетівка-Хмельницький.

Також враховуючи потреби населення та з метою забезпечення стабільного залізничного сполучення Південно–Західна залізниця відкоригувала періодичність курсування малонаселених та найбільш збиткових поїздів.

Зокрема на дільниці Хмельницький-Вінниця через станцію Хмільник запроваджено з 01.11.2011 р. курсування рейкового автобуса сполученням Хмельницький-Вінниця два рази на добу (туди та зворотно) з усіма зупинками, які здійснював поїзд № 617/618 Хмельницький-Київ.

Слід додати, що графік руху рейкового автобусу розроблений з урахуванням можливості здійснення пересадок по станціям Хмельницький, Калинівка та Вінниця на 10 пар поїздів різних напрямків.

Довідково: Південно-Західна залізниця щороку несе великі збитки від перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні. Так, за останніх 5 років залізниця понесла збитків на суму 236,926 млн. грн., які були недокомпенсовані державними адміністраціями різних рівнів.

На сьогодні обслуговування одного маршруту приміського поїзда складає 7,5 тис. грн., а виручка в середньому з одного приміського складає 847 грн. Проведенням нескладних математичних розрахунків маємо, що на залізниці графіком руху 2011/2012 р.р. передбачено курсування 179,5 пар приміських поїздів на обслуговування яких за добу витрачаються кошти в розмірі 2692,5 тис. грн., при отриманні виручки в розмірі 304,07 тис. грн.

http://uz.gov.ua/index.php?f=Doc.View&p=news_6526.0.news

Південно-Західна залізниця

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.