Капітальні інвестиції в Чернігівській області у 2018 році. ДОВІДКА
У 2018 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 8971 млн.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (98% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.
На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 49% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 24%, транспортні засоби – 12%, інженерні споруди – 9%.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (75% загального обсягу). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 16% усіх інвестицій, коштів населення на будівництво житла – 4%.
Найбільше (45%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 24% – підприємствами промисловості, 12% – підприємствами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, 7% – будівництва.
Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 25% загального обсягу, підприємствами міста Прилуки та Варвинського району – по 11%, інформує Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.