Обсяг податків та єдиного внеску, сплачених на Чернігівщині за 4 місяці 2019 року, складає майже 4,9 млрд гривень
У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області проінформували, що в області зареєстровано більше 57,5 тисяч платників, з них майже 22 тисячі юридичних та 35,6 тисяч фізичних осіб.
У січні-квітні поточного року платниками області сплачено до бюджетів усіх рівнів близько 3,4 млрд грн податків, що на 14 відс. перевищує факт минулого року.
У структурі формування бюджетів продовжується стала тенденція пропорційності між наповненням місцевих та державного бюджетів. Суми доходів місцевих бюджетів склали майже 1,8 млрд грн, державного – понад 1,6 млн гривень.
Рівень добровільної сплати залишається, як і в попередніх періодах, високим і становить 99 відсотків.
Заявили та отримали відшкодування податку на додану вартість платники області у січні-квітні поточного року у сумі понад 423 млн грн, що дещо менше ніж у відповідному періоді минулого року (на 22 відс. або на 121 млн грн).
Зросли надходження єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування, якого сплачено майже 1,5 млрд грн (на 21 відс. або на 260 млн грн більше за факт січня-квітня 2018 року).
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!